Öğrenim ve Gelişim Danışmanları  
 
 
Misyonumuz
Değerlerimiz
Vizyonumuz
Müşteri Profili
Öğrenim ve Gelişim Danışmanları
Engin EMRE
Hakan Eyüp DURUKAN
Haluk EMRE
İlker KARA
Nazan Edizer ÖCAL
Nezahat ÖNOL
Oya EMİROĞLU
Serap DEMİRDAĞ
Sedat AKBASAN
Şaduman DURUKAN
Çözüm Ortakları
 
 
Öğrenim ve Gelişim Danışmanı
SERAP DEMİRDAĞ
 
Bankacılık alanında kariyer hayatına 1987 yılında Yapı Kredi Bankasında başlamıştır. Uzun dönem kambiyo, ithalat ve ihracat servislerinde uzmanlaşmış ve Gaziantep’de kambiyo yöneticiliği yapmıştır. 

Bilgisini çevresindekilerle paylaşma ve uygulatma arzusunu 1995 yılında Bankanın eğitim bölümünde kambiyo eğitimleri vermeye başlayarak pekiştirmiştir. Eğitimler ile birlikte 1998 yılında Bankanın Operasyon Saha Yöneticiliği görevine getirilerek yeni bir beceriyi kazanma yolunda çalışmalarına Doğu Anadolu’nun farklı illerinde devam etmiştir. Bu dönemde Bankacılık operasyonlarında standart hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlanmasına yönelik kontrol ve risk ölçümlemelerinin sağlanması yönünde çalışmıştır.

1999 yılında yeni açılan bir şubeye Şube Müdürü olarak atanmış ve yeni şube tecrübesini yaşayarak öğrenmiştir.2010 yılındaki emeklilik dönemine kadar satış takımları ile bireysel ve perakende piyasalarda kurumun piyasa gücünün artırılmasına yönelik çalışmalar yapmıştır.

Öğrenme ve paylaşma arzusu 2012 yılında Çözüm odaklı Koçluk eğitimleri almasını sağlamış ve bunu derinleştirecek Dört Kadranlı düşünme tekniği, Kolaylaştırıcılık eğitimi ile Çift-Aile-İlişkiler koçluk eğitimleri alarak Profesyonel Koçluk kariyerindeki gelişimini sağlamıştır.

Aynı dönemde United Eğitim ile tanışarak çok istediği eğitim ve performans geliştirme danışmanlığı tarafındaki becerisini geliştirme yolunda ilk adımı atmıştır. Bankacılık, ilaç, hastane, perakende, üretim gibi farklı sektörlerde saha çalışmaları, atölye çalışmaları, eğitim sonrası takip çalışmaları yapmıştır. Bu çalışmalar ile kurum ve çalışanlarının potansiyelini performansa dönüştürmeleri yolunda gerçek gelişim sonuçları elde etmiştir. Halen Eğitim danışmanlığı ve İlişkiler-çözüm odaklı Koçluğu birlikte sürdürmektedir.
 
 
  E-BÜLTEN
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin E-bülten Listemize Kaydolun...
 
KURUMSAL
Misyonumuz
Değerlerimiz
Vizyonumuz
Müşteri Profili
 
ZAFER YOLU
Kazanan Çalışandan Kazanan Kuruma Yolculuk
Çalışanın Potansiyeli Performansa Dönüyor mu?
Neden Zafer Yolu Deneyimi?
Zafer Yolu Deneyimi Nasıl Yaşanır?
Zafer Yolu Deneyimi Yaşamak İçin Ne Yapılmalıdır?
ROLI
 
ONLINE KATALOG
Katalog İçin Tıklayınız...
İLETİŞİM
Bize Ulaşın...
 
 
 
BİZİ TAKİP EDİN
   
 
 
Copyright © 2015 Tüm hakları United ' a aittir. Pikare 2015